Menu

Akne ve Sivilceler İçin Organik Güzellik Ürünleri

Yapılan araştırmalar sonucunda kadınlarınların bu tarz sorunlar ille hayatlarının hemen her döneminde uğraştığı görülmüştür. Güzellik endüstrisi bir çok ürün ve kimyasal tavsiyelerinde bulunarak, sizi çeşitli ürünler kullanmaya mecbur bırakıyor. Bu yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz akne ve sivilceler için organik güzellik ürünlerini paylaşacağız. Öncelikle kimyasal nemlendiricileri kullanmak yerine eczanelerde satılan saf gliserin ve aleovera kullanarak nemlendirmeyi denemelisiniz. Aynı zamanda bu ürünler sizde yatıştırıcı etkiler oluşturacağından dolayı farklı etkileri de olacaktır. Akne ve sivilceler için organik güzellik ürünleri;

Akne ve Sivilcelere Etkili Çözümler

Kırmızı Ahududu Çekirdeği Yağı

Farklı bir çok ürün kullanmama rağmen yüzümde azalmayan akne ve sivilcelere karşı bir tanıdık tavsiyesi ile kullandığım kırmızı ahududu çekirdeği yağı en etkili çözümlerden birisi oldu. Kendiminde denemiş olduğu bu ürün yapılan araştırma sonucunda akne eğilimli ciltler için linoleik asit yığını içerir ve aknelerin yok olmasını sağlar. Yağlı ciltler için hemde hafif kuru ciltler için kullanılabilecek bir üründür. Ürün kehribar camı ile birlikte kullanılırsa sizi güneş ışınlarından koruyacaktır.

Yeşil Elma Diş Macunu

Geleneksel kullanılan diş macunlarında şüpheli bazı kimyasallar bulunsada yeşil elmalı organik diş macunları ciltleriniz için iyi gelecektir.

Kuru Şampuan Saçlarınızı İstediğiniz Gibi Şekillendirmenizi Sağlayacak

Saçları çabuk yağlanan ve saçlarını şekillendirmekte zorlanan kişilerin yapması gereken en etkili çözüm yolu kuru şampuan kullanmak olacaktır. Kuru şampuanlar saçlarınızın yağını alırken aynı zamanda dilediğiniz şekilde, şekillendirmenizi sağlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir